KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15618381

nr 1561 8381

Etsning

Per Svensson. Signerad, numrerad 166/320, -90. Bildmått: 32x41 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm

Utrop:

500 kr

måndag 4 september 2023
kl 18:59:04